Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Epson Özel Servisi Antalya

Epson  Özel Servisi Antalya

Epson  Antalya özel servis hizmeti ile Antalya ve ilçelerinde Garanti süresi bitmiş Garanti dışı kalmış veya fiyat yüksekliği sebebiyle özel servis arayışı olan müşterilere iyi bir alternatif sunmaktadır.

Kullanılacak sarf malzeme ve yedek parçaların orijinal veya muadil olarak tercih etme hakkı müşteriye bırakılmaktadır.

Muadil ürünler dünyaca kabul görmüş kalitesi kanıtlanmış markalardan tercih edilmektedir. Performansı düşük sorun çıkartmaya yatkın olan ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır. Orjinal toner kalitesine en yakın ürün tercih edilmektedir.

Epson  Cihazların Satınalma maliyetleri sebebiyle bu konuda deneyimsiz firmaların tercih edilmeleri tavsiye eilmez.

Bimak Büro Makinaları  San.Tic.Ltd.Şti. olarak Epson  marka cihazların onarımları konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bimak Epson  marka cihazlar için arıza tespit ücreti talep etmemektedir. Arızanın durumuna göre  Orijinal ve muadil olarak teklif sunarak en kısa zamanda onarımı gerçekleştirmektedir.

Bimak aynı zamanda periyodik bakım hizmeti ile de yanınızda. Antalya ve ilçelerinde Epson  marka ürünlere bakım anlaşması yaptırarak arıza ivmesi minimize edilirsiniz.

Cihazınızda arıza önleyici bakım anlaşması yaptırarak ömrünü uzatabilirsiniz.Bakım anlaşması ile ilgili irtibata geçiniz.

Epson  marka cihazlarda kullanılan yedek parça ve sarf malzemeler için 0.242.244 82 15  numaralı telefonumuzu arayarak , destek@bimakburo.com.tr  mail atarak veya web sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

18 yılın verdiği sektör tecrübesiyle, müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet sunan firmamız, profesyonel teknik ekibimizle ve yüksek teknolojiyle donatılmış markalar ile işbirliği yaparak, kurulduğu günden bu yana prensipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sektöründeki en iyi firma olma yolunda hızla yoluna devam etmektedir.

Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.  Epson  marka Fotokopi ve Yazıcı cihazlarının Özel servisidir.

Epson Pad Hatası, Epson Pad Yenileme Pad Reset Antalya


 • ·         Tüm marka ve logolar kendi tescilleri altındadır.

   

  ·         All brand name and logos are the property of their respective owners and are for description purpose only.

 • Brother
 • Canon
 • Ricoh
 • Hp
 • Samsung
 • Lexmark
 • Kyocera
 • Epson